Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIII (S3, i9300) LTE telefon...

SIII (S3, i9300) LTE telefon amiben 2 GB ram van a szabad ram miért csak 156 MB (+, -)?

Figyelt kérdés

Üdv!


A kérdésem az lenne, hogy a telefonomban jóformán nincsen szabad ram. 11-12 % szokott lenni a szabad ram benne, holott ez egy 2Gb -al megáldott telefonnál szokatlan.

Próbáltam már többféle gyorsító appot (nem vagyok ezeknek a híve, mert többet ártanak, tudom, de csak azért, hogy monitorozni tudjam a ram használatot.)


bekapcsoláskor még jó mert 59 - 60% szabad ram is szokott lenni ami nagyon jó, de 1-2 órára rá már csak 200 alatt van szabad. Arra gyanakodtam, hogy a rendszer szed fel ennyi ramot. De nem mert csináltam hard resetet is, de az sem segített. Jóformán a programok nem használnak semmit, ezért gondolom, hogy valami rejtett alkalmazás ami a rendszerhez tartozik, csak az tehet ilyent.


Vírusos biztos, hogy nem több programmal át lett nézve a telefonon belül és kívül is.


Arra gyanakszom, hogy valami hibája lehet, mert a kamerája feladta a küzdelmet, ha bekapcsolom, csak fekete kép, az ikonokat látni, és rá egy fél percre borzasztó forró a proci.


Mit tudnék megpróbálni?


2014. okt. 5. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hard resetet, Vagy felrakni egy jó kis cyanogen romot.
2014. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!