Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha iPhonenál van valami akkor...

Ha iPhonenál van valami akkor oda mértmennek fröcsögni az Androidosok?

Figyelt kérdés

Példa a mostani 6plus hajlása, és most akárhol látom akkor mindenki "igen vegyél hajlithatós telefont" stb... dumákkal jönnek.

Mérnem lehet lesz*rni magasrol hogy mivan vele?

nem védeni akarom de a Samsung S5 ujjlenyomat olvasója se egy remek mű sőőt.... ott mégsen fröcsögnek a iPhone fanok.



2014. okt. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Mindjárt jön 9mm és megmondja a tutit.

Addig velem kell beérned :D


Én ennek a kétoldali nagyképűségben látom az eredetét. A "Nokiások" vagy a "Blackberrysek" mikor szidták a többieket? Soha! Szóval az "Appleösök" és az "Androidosok" is szégyellhetik magukat, mert borzasztó nagy egójuk van! Egyik sem jobb, vagy rosszabb a másiknál. Csak bizonyos pontokban erősebbek/gyengébbek: Processzor, kamera, dizájn (bár ez szubjektív), operációs rendszer (ez pedig ízlés kérdése).

Én megmaradok az eddig is működött Sony + iPad kombómnál, nagyon jól elvagyok vele! Csak ajánlani tudom!

2014. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Azért Lumiások is vannak, akik mennek szidni, de nem olyan számban, mint a droidosok, akik tényleg mennek mindenhová. Én már Lumia topikban is bőven találkoztam velük.


A legtöbb a droidpistike, utána az applepistikék és végül a lumiások.

A BB-t azért nem látod, mert annyire csekély a felhasználói tábora.


Mindegyik valamilyen kisebbségi komplexussal küzd. Amit nem tudnak feldolgozni és mennek észt osztani. Ahelyett, hogy valami értelmeset csinálnának. Én megyek is itthonról. Elég volt kb 1 órát itthon lenni sok értelmes dolgot nem lehet itthon csinálni.

2014. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na ezaz én kb fél éve androidos voltam Soha de kajak soha nem hánytam iphonos kérdésekhez semmit, mert egyszerüen nemérdekel hogy valaki istenít egy telefont miközbe én az enyémmel teljesen megvagyok elégedve.

Nemrég lettem iOS felhasználó és még mindig nemböfögök a Droidos táborba iOS-t fényező mondatokat.

Első: 9mm ő gyönyörűen Samsung betegségbe szenveed :,DD

2014. okt. 6. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

hát igen, kíváncsi voltam jön-e ajánlani a note edgét az új iPhone okkal szemben :'DD

Amúgy puszta kíváncsiságból, megkérdezhetem milyen iPhone-od van? Nekem egy 5 volt annó, most egy SONY Z2-es van, meg az iPad Air. Fél év múlva eladás, csere, és akkor kicsi a veszteség (legalábbis az iPadnél), és mindig a legújabb van :D

Bár lehet hogy inkább egy Lumia 930-at pályázok meg, úgysem volt még WP-m. Na 9mm megdöglene nálunk :'DD

2014. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valószinüleg nemvolt gyk-n mert nincs olyan kérdés ahol nemlátnáám :,D Pláne ha samsungrol van szó.

Amugy nemrég vettem az i5S-em és teljesen elégedett vagyok vele. Jobbat nem is kivánhatnék.

Kicsit hiányoznak az androidos korlátlanságok, de nem olyan szinteen hogy vissza váltsak :)

2014. okt. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!