Van e rá garancia?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s5 telefonom van és betört a kijelzője de ugyan úgy működik valószínűleg csak a pixel tört be ilyenkor a gyári garancia állja ezt, vagy van e olyan opció a galaxy s5-nél hogy törésálló, mit tudok tenni kicserélem kijelzőt?

2014. okt. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kötöttél rá biztosítást akkor nem csinálják meg ingyen. Ha saját hibából történt a törés akkor ugrik a gari ezzel kapcsolatban .
2014. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem törésálló a telefon? mert én úgy tudom hogy igen
2014. okt. 6. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Toresallo nem egyenlo elpusztithatatlannal.
2014. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem de ha azt forgalmazzák hogy törésálló akkor érvényes lehet rá a gyári garancia
2014. okt. 7. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki kell probalni, de nyugodtan keszulj arra, hogy nem fogjak garanciaban cserelni. Igy esetleg ha valami csoda folytan megis cserelik ,akkor kellemesebb lesz, mint forditva. En amugy nem is ertem, hogy miert talalnak ki ilyen dolgokat, hogy toresallo, hiszen bizonyos korulmenyek kozott egyik sem toresallo, ha az ember normalisan hasznalja, arra amire ki lett talalva, akkor pedig egyik sem torik el.
2014. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!