Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a Samsung S3...

Melyik a jobb a Samsung S3 vagy az S3 NEO?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy 2 teló közül melyik a gyorsabb,melyik nem szaggat játékok közben,és melyik tud szebb képeket készíteni.ti melyiket választanátok.Hallottam,hogy van olyan S3 ami 4G,vagy LTE képes nem tudom,de ez nekem annyira nem fontos,engem az a S3 és NEO érdekelne amit a MediaMarktban lehet kapni.Ti melyiket választanátok?
2014. okt. 7. 14:52
 1/3 b95 ***** válasza:

A Neo annyit jelent a Samsungoknál, hogy ugyanazt kiadják újra, csak egy kicsit butítva...


Egyébként egy Lenovo S850, egy LG G2 Mini vagy egy Redmi Note kb. ugyan ennyibe kerül, ugyanúgy a Media Marktban, de sokkal jobban megérik az árukat.

2014. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Akkor a Neo butább?:(kár,pedig azt írták,hogy a kamerája nagyon jó és szép képeket csinál,míg az S3 kamerája behomályosodik.Én azért nem szeretem a Lenovot,Alcatelt mert ezek kínaiak,és "nem bírják olyan sokáig" a strapát,mint egy Sony vagy egy Samsung.Jó,akkor az S3 jobb,mint a Neo,a kérdésem S3 vs. Huawei P6;melyik a jobb,gyorsabb,és kamera téren melyik a jobb?
2014. okt. 7. 19:18
 3/3 b95 ***** válasza:

„Én azért nem szeretem a Lenovot,Alcatelt mert ezek kínaiak,és "nem bírják olyan sokáig" a strapát,mint egy Sony vagy egy Samsung.”


Na ezen jót mosolyogtam.

A Lenovo vagy az Alcatel konkrétan időtállóbb, mint a Samsung vagy a Sony.


A Samsung széthullik, a Sonynál meg a szoftver hullik szét, meg a hajad használat közben, mert olyan lassú lesz :D

Na jó, ez erős túlzás volt :D


De a lényeg, hogy egy cseppet sem rosszabbak a Lenovo vagy az Alcatel telók megbízhatóságban vagy időtállóságban, mint az általad említett két márka.

2014. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!