Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend p7 tulajdonosok:...

Huawei ascend p7 tulajdonosok: milyen tapasztalataitok vannak a telefonról?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 15:58
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:
Csak pozitív
2014. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nagy Kristóf György válasza:
Egy nagyon jó telefon. Nem a leg drágább de jó és az ára sem ott van mint pl egy samsung nak vagy egy i phone nak, és olyan sok kis apróság van rajta ami nagyszerűvé teszi ennek a telefonnak a felhasználói élményét. Szinte csak pozitív dolgot tudok melette említeni, ha eltekintek a kicsit gyenge aksitol. Ami annyira nem is gyenge mert egy átlag felhasználónál kibirhat akár két napot is. Aki viszont állandóan nyomkodja egy napnál ne várjon több élettartamot(de még az is elfogadható). Az előlapi kamera valami csodálatos fotókészítés szempontjábol és a full hd kijelző nagyban megnöveli a filmnézés közbeni élményt.
2015. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vzoli1987 válasza:
én is most vettem ilyet és meg vok elégedve, grafikus téren is jó, max payne mobilet simán viszi, inkább a flashes weboldalak amik picit szaggatnak de nem vészes, én kaszinózni szoktam de , gondolom egy kernellel majd megoldható lesz szerintem... nekem y300 volt előtte és 4x jobb szerintem teljesítményben, aksi is elég jó bírja napi szinten használom felénél lentebb még nem ment alá (ez kb. 3-4 óra használat után), egy vmi bosszant a fényerőt nem tudom felül állítani mint egy cyanogenmod féle romban...
2015. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:
EMUI 3.0 - ás frissítés után rengeteg minden állítható a felső sor "lehúzásával"
2015. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!