Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » E-book tulajdonosok figyelem!...

E-book tulajdonosok figyelem! Tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

E-book olvasót szeretnék venni. Gondolkodtam, hogy valamivel drágább Eink kijelzős legyen, vagy hagyományos TFT, aminek az az előnye, hogy olcsóbb, és tudok vele színes magazinokat is olvasni.

Nektek mi a tapasztalatotok? Mit ajánlotok? Milyen gépet használtok? Bevált vagy sem? Nagyon kellemetlen-e TFT-n hosszútávon többet olvasni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2012. júl. 20. 16:07
 1/2 czibles ***** válasza:

Én mindenképpen az einket ajánlanám. Előnyeit nem sorolnám itt fel amazon-on megtalálod valamelyik kindle leírásánál. (Kis googlizás után máshol is.)

Fél éve vettem egy Kindle touch-ot, eddig csak pozitív tapasztalatom van.

2012. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Everya válasza:
Én a kindle-t ajánlom, mivel azzal kevésbé rongálod a szemed, mivel nem világit. Ebből kifolyólag tovább is birja töltés nélkül.
2012. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!