Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a telefonom...

Elfelejtettem a telefonom jelszavát. Valaki nem tudna segíteni vagy tippet adni miként törjem fe? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
Már mindennel próbákoztam ami eddig volt 2x is de nem sikerült.. szerinetek mit csináljak?
2010. jan. 22. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer elfelejtettem mindent, és másnap bementem ahhoz a telefonos társasághoz, ahol előfizető vagyok, a gépben benne van, és feloldották a kütyümet.
2010. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sehogy se tudod feltörni. Beviszed a szolgáltatóhoz és ott segítenek. (nekem pld. régebben volt ilyen, a gyerek elnyomogatta, és már Puk 1 és Puk 2 kódokat kért.) végül bevittem, gépre rakták, elkérték a személyimet, és seperc alatt "helyreállították".
2010. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó lenne tisztázni : a SIM-kártyád jelszavát felejtetted el, vagy a MOBILOD jelszavát (sok telefonban magát a mobilt is lehet védeni beállítható jelszóval)???...


Mert ha a MOBILOD jelszavát felejtetted el, akkor ezt sima mobil-szervízben is tudják hatástalanítani!

(Vagy a mobil Használati Leírásában is van rá leírás, mi van, ha elfelejted.)


Ha SIM-kártyád jelszavát felejtetted el, és a PUK-kódod sincs meg, akkor valóban csak a Szolgáltató tud segíteni (vagy ha feltöltőkártya, akkor vegyél egy másikat).

2010. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!