Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a Samsung...

Mi lehet a gond a Samsung Galaxy Anvdvance mobilommal? Reggel óta nem talál semmilyen hálózatot/ szolgáltatót, nincs rajta így térerő, még segélyhívásokat se lehet indítani rajta!

Figyelt kérdés
A Sim kártya működik, mert már más készülékben kipróbáltam, tehát az nem lehet gond. Köszönöm szépen, előre is a válaszokat!

2014. okt. 8. 14:56
 1/4 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor már nem tudtam fizetni a telefon részleteit és letiltották. Semmilyen simkártyával nem működik, csak a wifit lehet használni.
2014. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zs Máté ***** válasza:
Garanciális? Akkor SOS szervíz. Ha nem akkor lehet hogy nem éri meg megcsináltatni.
2014. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás?
2014. okt. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A mai nap visszük be egy Samsung szervizbe. A törlesztő részlet már régen le járt rá, úgyhogy nem hiszem, hogy az lenne a probléma. :( Nem tudom, hogy gondja lehet-e a mobilnak azzal, hogy 2.3.6.-os Android van rajta?
2014. okt. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!