Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefon, amivel...

IcecreamPanda! kérdése:

Van olyan telefon, amivel mindegy, higy mit csinálok, nem lesz baja? Vízálló és töréssálló telefonra gondolnék, olyan 40 000 forint körül.

Figyelt kérdés
Most egy Iphone 4-em van, de fél év alatt már másodszor törik be a képernyője, az egyik főleg úgy történt, hogy ráesett az íroasztalomról a szőnyegre. Már nem akarom megjavíttatni, mivel nagyon drága, mivel vízbe is ejtettem már be, ezért néha lenémul, és nem lehet vele mit csinálni. Nagyon ideges vagyok, mivel vettem hozzá egy olyan tokot, ami védi a képernyőjét, de továbbrepedt. Annyira bosszantó. Mindenképpen el fogom adni, ha találok olyan telefont, amit keresek. Egy olyan készülék, amikkel ez megtörténik, és semmi baja nem lesz, az nekem nagyon jól jönne. És még azt kifelejtettem, hogy jó minőségű képeket lehessen vele készíteni, és 8-16, vagy több GB-os legyen.

2014. okt. 8. 16:58
 1/5 Come back ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

40 ezer forint alatt csak ez van.

2014. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És úgy 50 000 forint körül van olyan készülék, amire gondolok? Ez is tetszik, de szeretném felmérni a lehetőségeket.
2014. okt. 8. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

caterpillarra keress rá..


kimondottan nehéz körülményekre(atomtámadás, árvíz, földrengés, hegymászás)tervezték.

2014. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Come back ***** válasza:
A Caterpillar okos telefon 80 ezer Ft-ért van. Nincs 50 ezer Ft körül, sőt 60 ezer Ft-ért sem hasonló telefon.
2014. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A caterpillart én is néztem, de nekem is az ára a gondom. Szerintem is nagyon jó kis telefon.
2014. okt. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!