Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A memória megtelt?! (Samsung,4...

A memória megtelt?! (Samsung,4GB, GOOGLEPLAY, Szabadhely)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szégyen az egész ... (ideges vagyok elnézést)!


Na tehát. Van egy Samsung Galaxy XCover2 nevezetű "nyalogatós" okostelefonom, melynek alapmemóriája 4GB. Nos amit én leszűrtem az egészből, hogy abből 3GB-ot elfoglal az ANDROID és ebből adódóan 1 GB szabadon felhasználható tárterületem marad.


Ezen kívül rendelkezek egy 4GB-os microSD kártyával, amit természetesen használok és több mint 3GB szabad helyem van rajta.


A "GOOGLE PLAY"-ről letöltve közli velem az "okos" telefon, hogy ... HIBA AZ ALKALMAZÁS LETÖLTÉSE KÖZBEN. NINCS ELÉG HELY A KÜLSŐ TÁROLÓESZKÖZÖN.


Ezt nem értem. Helyesbítek: a telefonomon a szabad alap memória 250MB környékére tehető, míg az alkalmazás melyet szeretnék letölteni, több mint 1GB ... De ha szintén jól vettem ki akkor a KÜLSŐ TÁROLÓESZKÖZ alatt a MICROSD kártyát érti amin pedig van szabad hely.


Kérdésem az, hogy nem lehet-e a GOOGLE PLAY-en belül beállítani azt, hogy ne az ALAP memóriára mentsen, hanem a SD kártyá-ra/-ról futtassa az alkalmazást!?



2014. okt. 8. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már csak igy van. Rootolni kell és amit lehet átpakolni sdre.
2014. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én szívesen rootolnám, de a garanciának lőttek...

Szánalmas amit így előtudnak adni az embernek és ezért most döntöttem el, hogy többet nem kérek Androidos telefonból.

2014. okt. 8. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás!

Ha nincs elég tárhelyed, az nem az oS hibája.

2014. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vettél szar telót ja.
2014. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen rootolnám, de a garanciának lőttek... - Dehogy lőttek, a rootolás egy egyszerű szoftveres beavatkozás, bármikor nyom nélkül eltüntethető. A bootloader nyitás amitől veszik a garancia, hiába zárod le újra, nyoma marad a nyitásnak.
2014. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Letöltéskor ideiglenesen a telefon memóriáját használja.Ha a letöltendő alkalmazás nagyobb mint a készülékben lévő szabad memória,akkor nem tudod letölteni.Ehhez root szükséges.
2014. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!