Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni, ha a harmadik...

Mit tudok tenni, ha a harmadik javíttatás (14 hét várakozás) után is úgy kapom vissza a mobilomat, hogy újra kezd leválni rola az érintő képernyője?

Figyelt kérdés
Az első javíttatásnál az összetörött panelt kellett kicserélni - viszont rossz minőségű ragasztóval rögzítették vissza, ami miatt levált a telefonról, ezért visszavittem oda, ahol a készüléket vettem, és ahol szervízelessel is foglalkoznak. Ez még 2 alkalommal megismétlődött. Az elso két javítás után szoftverhibája is volt a készüléknek, amit csak a harmadik javíttatás alkalmával orvosoltak - mint utólag kiderult, selejtes érintőpanelt raktak bele-. 14 hét várakozás után kaptam vissza újra a telefont, de már most, két hét használat utan ismet érezni, hogy újra kezd lötyögni a képernyő. Mit tegyek? Jelentsem a céget a fogyasztóvédelemnél? Kérjek új keszuleket? Vagy adjam be újra javításra, és várjak megint heteket? A javítás 50 ezerbe került, előre kérték a pénzt, és szerintem kritikan aluli minőségű javítást kaptam érte állandó ígérgetésekkel és kifogásokkal. A kérdés tehát az, hogy ilyenkor mit érdemes /lehet tenni? Ti mit trnnétek a helyemben? Előre is köszönöm mindenkinek a választ!

2014. okt. 8. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyasztó védelem.
2014. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen telefon. Meg azt se értem mit ragasztottak. Minden csavarozva van.
2014. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
14 hétig maximum sufni gsm-es telefon van "szervizbe". 30 nap után cserélik, ha normális helyen vetted.
2014. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kioktatás, meg utólag már mindegy, de itt nem szabad szervízbe vinni telót. ezek nem értenek semmihez.

újat kell venni, és annyi. a javíttatás tiszta kálvária.

2014. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!