Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyek telefont?

Hol vegyek telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tervezek venni egy Sony Xperia Z1-et, és most, hogy nézegetem a boltokat, azt látom, hogy eléggé nagy a különbség az árak között(~90 000 FT-tól akár 150 000 Ft-ig).

Nem nagyon ismerem a boltokat, és azt szeretném kérdezni, hogy ti hol vennétek telefont? Milyen megbízható, de olcsó boltok vannak?

Árukeresőn nézegettem, megbízható-e például az "ujgsm.hu", vagy a "mall.hu"?


Előre is köszi a segítséget, a hasznos válaszokat pontozom!



2014. okt. 8. 21:46
 1/5 b95 ***** válasza:

Tutira megbízhatóak:


- Office Depot

- Extreme Digital

- Shopline

- Sony Center (és a többi Sony márkabolt)

- Media Markt

- Best Byte

- GeoMobil (mondjuk általában ez a legdrágább)


A többit annyira nem ismerem, illetve a GSM-eket határozottan nem ajánlom.

2014. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Általában ahol olcsóbbak a telefonok, ott csak 1 év bolti garanciát adnak, míg pl Euronicsben 2 év gyárit. Olyat is olvastam az egyik boltnál, hogy választhatod kétféle "menüben" a telefont, az A variációnál azonnal megkapod, de tartozékok nélkül és magyar nyelv sincs benne, míg a B variációnál várni kell, mert úgy rendelik meg. Utóbbi persze drágább is. Na így gondolhatjuk, hogy szerzik be..:-)

Ugyanakkor van pl az emag.hu, ami szerintem teljesen megbízható holott csak bolti garanciát adnak,de van náluk ez a pick up & return dolog, majd olvass utána.

Valamint az előző jókat sorolt fel!

2014. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ja és igen, a GSM boltoktól tartózkodj.
2014. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a pontokat megkaptátok. Most az eMAG-on gondolkozok.
2014. okt. 9. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emag.hu egy nagyon jó választás én is ott rendeltem meg a jelenlegi Samsung Galaxy s3-mat kb. 4 hónappal ezelőtt két év garanciával és rendelés után kb. 2 max... 4 napon belül megkapod az árut :)

És ahogy az előzö válaszoló is irta a pick up end return jó megoldás telefon meghibásodás esetén :)

2014. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!