Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy iPhone-os kérdésem...

Dromedarbalu kérdése:

Lenne egy iPhone-os kérdésem hosszú!?

Figyelt kérdés

Van nálam egy iPhone 4s amivel az történt hogy oda adták a gyereknek mert vettek egy újat.

Áthívtak hogy csináljak új Apple ID-t meg emailt stb (eddig is én csináltam nekik)

Elkészítettem de nem tudtam használni a telefonon mert mindenáron bankártyát számot akart kérni.

Erre rádírtam gépre ahol semmit sem akart csinálni frissítés nélkül (ios 7.1.3 ról).

Ok elkezdtem frissíteni mert alapból kellett volna egy pár app miatt.

8.0.2 van most rajta. De itt a baj!!! A telefon zárolva van! Valamilyen kódot kér és fogalmam sincs hogy milyet ugyanis nem én állítottam be rajta.

És nekik sincs.


Szerintetek? Mit tudok vele csinálni? Teljes restoret próbáltam de nem jó mert a telefon feloldása nélkül nem megy.


2014. okt. 9. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak tipp egy hard reset nem oldja fel?

[link]


Esetleg egy DFU iTunes-szal? Deep firmware upgrade dfu

2014. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Semmi sem segít. Az aktiválási zár a telefonodtól független. Az az AppleID és jelszó páros kell, amivel előzőleg aktiválták. Anélkül bukta.
2014. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első próbáltam.


Kettes :) én is erre gondoltam. Szerintem ez megvan még nekik ha mákjuk van. Tuti én csináltam amúgy

2014. okt. 9. 10:12
 4/5 Zakathol ***** válasza:
Ha meg van akkor teló kikapcsol, icloud.com/find, ott beléptek és törlitek a készüléket. Ha ez megvan akkor tudsz új ID-vel regisztrálni.
2014. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. okt. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!