Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek?

Milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy lassan 3 éves galaxy s2-t gyűrtem, de már sok problémám van vele és úgy érzem váltanom kell. Ehhez szeretnék egy kis segítséget kérni.

A helyzet az, hogy bármi (iOS, Android, Win Phone) szóba jöhet, minden érvet meghallgatok az összes telefon mellett és ellen.

Jelen pillanatban nagyon húz a szívem az iPhone 6 illetve 6 plus felé, bár még nem sikerült kipróbálnom őket, de amiket olvastam róla a neten és láttam videókat azok alapján jó telefonnak ígérkezik. (most jöhetnek azok az apple ellenes kommentek, hogy hajlik meg stb..de nem ez érdekel, nem erre vagyok kíváncsi. Én is láttam a videót hogy hajlik! Nem egy android-iOs háborút akarok én kirobbantani, csak telefont szeretnék vásárolni). Mindenki elmondhatja a véleményét egyik illetve másik telefonról, de kérlek titeket kultúrált körülmények között! Köszönöm :)



2014. okt. 9. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen az iphone 6 vagy 6 plus szerintem megéri, de az iphone 5s-se rossz telefon és egy kicsit jobb az ár érték aránya.

Itt van két link ezek tesztek!

[link]

[link]

2014. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Az ifonok nem érik meg.
2014. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Jófej:D ***** válasza:
Vigyázz az iphone 6 plus-szal, mert az már zsebben elhajló funkcióval is rendelkezik. :D Én akkor ajánlom az iphonet ha megbízható, de nem testreszabható telefont szeretnél, és nem tartod drágának.
2014. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
35%
Samsung Galaxy S5
2014. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Prestigio 5453 :) annyiért egy ultra okos telefon simán megéri!
2014. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

HTC One M8-at vagy Samaung Galaxy S5-öt vagy Nokia Lumina 930.

A HTC-t a kamerája miatt ajánlom.


Az S az vízálló és kiváló kamerája és képernyője van neki is és az akuja sem is jobb a HTC-hez viszonyítva.


A Nokia Luminában nekem a 32Gb tárhely a 20 Megapixeles kamera és a Corning Gorilla Glass 3 tetszik. (valszeg én is ezt veszem).


Nekem személy szerint a Iphone 6 nem teszik nem tom mért. De annál inkább az 5S. Ha inkább Iphonet szeretnél ak inkább vegyél 5S-et vegyél.

2014. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*is jobb a HTC-hez viszonyítva.
2014. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lg g3?
2014. okt. 9. 22:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Az túl van árazva.
2014. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogy van tularazva az LG G3...
2014. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!