Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs frissítési hiba?

Iphone 3gs frissítési hiba?

Figyelt kérdés

Itunes-al lefrissítettem, okés is volt, de az aktiválásnál (nyelv után) 20perc után kiírta hogy nincs szolgáltatás, az Itunes is hogy nincs sim kártya... (pedig volt benne). elkezdtem 5 leírás elolvasása után a jailbreak-elni az 5.1.1nek megfelelően (mert elv. a 6 nem ment rá) de a redsn0w minden alkalommal az utolsó szakaszban (kb. 99%) kiírja hogy hibát észlelt így leáll.

a telefont meg visszaállítással tudom csak életre bírni


2014. okt. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha az aktiválásig eljutottál, akkor persze, hogy már az iOS 6.1.6 van fenn. gondolom külföldi függő a telefon, azt meg csak az ahhoz tartozó sim kártyával tudod aktiválni.
2014. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :D a gond csak az hogy oszt társam kifejezetten megtiltotta h amíg kölcsönbe van nálam ne merjem frissíteni pont azért mert valami francia cucc v mit magyarázott.

de azt hittem h az Itunes csak nem tesz rá akk francia szoftwert hisz haverom megoldotta h vigye a telenoros kártyám, mondom JB-em és okés is

aham... a JB nem jött be, így a kölcsönből egy aktiválatlan telót adtam vissza és már írt is facen h mit keres rajt 6os Ios de nem merek válaszolni mert félek h haragszik

2014. okt. 10. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, hát akkor ez egy francia függő telefon. nem tudsz vele mit csinálni, mivel bár jailbreak van szerintem iOS 6.1.6-ra, de azt csak akkor tudnád megcsinálni, ha már aktiválva lenne. szóval ez egy zsákutca.

amit meg tudtok csinálni, bár neked ez nem lesz olcsó, veszel egy r-sim-et, majd ezzel függetlennek fogja látni, és be tudod aktiválni más simmel is...durván 8-15ezer Ft-ba fog neked fájni.

2014. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

5 perc alatt meglett oldva sim nélkül :D

köszi

2014. okt. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!