Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tákolt Iphone függetlenítése...

Tákolt Iphone függetlenítése SÜRGŐS?

Figyelt kérdés

őő... nehéz elmondani, haverom innen onnan szerzett alkatrészekből készített egy Iphone-t IOS francia eredetű magyar simre szakosított 5.1.1-el. kölcsön adta 1 napra mert úgy volt h megveszem és próbára odaadta.

Lelkemre kötötte hogy ne frissítsem! Valamit magyarázott hogy mért ne, de mivel infós ezért szakszavait nem értettem. Aztán jött az ITUNES.. "Frissítés ajánlott" Mondom: eredeti progija az Apple-nak mért ne? lement szuper. Kártyám nem ismerte fel aktiváláskor. najó, olvasgattam neten, JB az nem jött be mert a végén "Hibát észlelt leállt". Vonakodva bár de vissza adtam a telefont aktiválatlanul. És szerintem haverom most marha pipa és nem tudom mit mondjak, vagy hogy segítsek helyrehozni. Ötlet?


2014. okt. 10. 19:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Óh és Iphone 3GS

mivel más az alaplap származása, más a házé stb stb. ezért az IMEI szám kérdéses

2014. okt. 10. 19:23
 2/10 anonim ***** válasza:

ó, te szent értetlenség :D


Lelkedre kötötte, hogy ne frissítsd. Te meg csakazértis.


Nos, a haverodnak volt egy eszköze, amit te kölcsönkaptál, de elbarmoltad. Ezzel kárt okoztál neki. Fizesd ki a kár összegét és csókolom.

2014. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát azt hittem, hogy a francia IOS 5.1.1-et ahogy ő függetlenítette (mármint h vitte a telenorom) ugyanúgy lehet az IOS 6.ot is.

Ő simán egy JB-vel megoldotta azt hittem ilyen egyszerű a 6on is.

meg a leírásokban is az volt h semmivel se nehezebb

am nincs rá 45 ezer forintom :(

2014. okt. 10. 19:32
 4/10 A kérdező kommentje:

am igen, az a fajta vagyok akinek azt mondod h ne, csak azért is azt vagy tanul belőle vagy sem :D


én képes lennék még 20x ugyan ezt megtenni, az a "tudom múltkor elszúrtam most nem fogom.."

2014. okt. 10. 19:34
 5/10 A kérdező kommentje:

mindíg azt mondják sose add fel, én nem adom fel, 1x tuti sikerül elrontás nélkül :D

na mind1...


jó ha kifizetem, de most tényleg, ha az IOS 5el elvitette a magyar sim kártyákat akk IOS 6al mért ne lehetne?

2014. okt. 10. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy egyszer valaki azt mondja hogy NE akkor az azt is jelenti.Én addig járnék utánad amíg ki nem fizeted.45 ezer amúgy sem egy nagy összeg(kivéve ha nincs munkád).
2014. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nincs se munkám, se zsebpénzem sem semmi :D ha a szüleimnek elmondanám körbe röhögnének h ilyenért majd nehogy már elkérjen a srác 45ezret!


tuti nem fizetnék ki neki... elvégre nem hivatalos készülék csak "lomikból" összerakott.. innentől kezdve beperelni se tudna.


és könyörgök! 20ezer ez az Iphone (annyit költött rá)... na nehogy már 45ezret fizessek ki érte.


Azt mond meg, hogy ez a gevey simes lópikula... sok helyen írják hogy német telefont gevey simmel tök frankón használnak itt is. ez kamu? vagy ha egy ilyet szerzek az is jó e arra h aktiválja?


mert havernak tök 8 h legálisan vagy illegálisan csak induljon el.

2014. okt. 10. 19:42
 8/10 A kérdező kommentje:

és még várom a választ...

HA AZ IOS 5.1.1-ET TUDTA AKTIVÁLNI AKK AZ IOS 6OT MÉRT NEM LEHET??

jb van mindkettőre....

2014. okt. 10. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
írtam az előző kérdéshez.
2014. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sikerült aktiválni kb. 5 perc alatt :D haverom mondta is h azt letojja nagyívbe ha szoftweresen tönkremegy egy teló mert hip-hop megtudja javítani, csak fizikailag ne tegyem tönkre mert az költségesebb :D
2014. okt. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!