Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S-t megéri lecserélni...

IPhone 5S-t megéri lecserélni iPhone 6-ra?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.Nekem nem feltétlenül kell nagyobb kijelző,a kamera miatt cserélném le,és a design miatt.De ha le is cserélném,eldöntöttem hogy majd jövőre iPhone 6S-t biztosan fogok venni(nyári diákmunkából).

Viszont ha nem cserélem le az 5S-t,akkor Apple Watchot vennék majd.

Kérlek titeket,hogy fejtsétek ki indokotokat,a témával kapcsolatba.



2014. okt. 11. 08:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
cseréld le
2014. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mint írtam,kérlek fejtsd ki a véleményedet a témával kapcsolatban.akinek van tapasztalata,szívesen várom(iPhone 6-ról)
2014. okt. 11. 09:18
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
ha mindenképp valamire el akarod költeni a pénzed, akkor inkább cseréld le...bár ezt te tudod, szükséged lesz-e egyáltalán az Apple Watch-ra. én személy szerint simán várnék esetleg a következő iPhone-ra, mert az 5S-hez képest a 6 elenyészően jobb...meg alapból sem értem, nekem egy 5S legalább 3-4 évig simán jó lenne, sose értem azokat, akik minden évben lecserélik...
2014. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Én nem cserélném, nekem az 5S minden megad amire szükségem van.

Az a pár +funkció nem ér annyit hogy +100.000-150.000-ret adjak ki.

Na meg nekem a méret sem tetszik, nekem a 4col ami "tökéletes". még a 4,7-es amit max használni tudnék (ugyebár a 6os) De a 6plus már tepsi számomra.

De ezt magadnak kell eldönteni, hogy kell-e a nagyobb kijelző,az ujdonságok.

Ha az 5S nemszolgál ki, nem nyujtja az a felhasználói élményt amit te szeretnél, akkor lecserélheted. De ha elégedett vagy vele mint ahogy énis akkor szerintem felesleges.

2014. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ok.akkor csak megerősítettél,hogy ne cseréljem le.akkor 6S-re cserélem majd le,vagy 7-re,mert addigra az 5S az újabb iOS-el nem biztos hogy olyan gyors lesz,mint most.

Viszont Apple Watchot is csak akkor veszek,ha legalább cseppálló,de inkább teljesen vízálló.

2014. okt. 11. 09:25
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Nekem 6os van. Én cserélném.
2014. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor te egy nagy fan lehetsz,mert még meg sem jelent Magyarországon,akkor biztos drágán vetted:)
2014. okt. 11. 14:53
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Sűrűn járok külföldön, így vettem. Nem vagyok fan, egyáltalán. Az 5s a cégesem volt. Azt cseréltem le 6osra.
2014. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Akkor ok:)

Szerintetek iPhone 5s,iPad Air 32gb mellé érdemes lenne venni egy iPod touch 5G-t,csak zenélésre?-iPhonet sokat használom,lemerül kb.2nap alatt

2014. okt. 11. 16:30
 10/25 anonim ***** válasza:

Az még jó is, nekem egy napot hírt. Mondjuk sokat telefonálok.

Amúgy én ipod minit vennék. Mivel csakvzenét akarsz róla hallgatni, kb semmi értelme a touch meg nagy kijelzőnek... 20ért kapsz használtan.

2014. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!