Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miről maradok le az életben...

Miről maradok le az életben ha nekem nem lesz okostelefonom?

Figyelt kérdés
Most egy Nokia 6303 telóm van és azt mondják, hogy ősrégi meg, hogy el vagyok zárva a külvilágtól. Van rajta net és használom is. Akkor mivel kevesebb az életem ha nincs okostelóm?

2014. okt. 11. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

semmiről

ahogy a mosógép se létszükséglet

2014. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hat nem ettol maradsz le a vilagrol. Ne hallgass a buta sznobokra, nem okostelefontol leszel 'valaki'.
2014. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le semmiről, csak annyi a gond, ha elromlik valamikor ez a mobilod, nem fogsz kapni olyat, ami ugyanolyan jó, mint a mostani, mert gombos mobilokból már csak a nagyon egyszerűek vannak forgalomban
2014. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Segítség: [link]

nagyon jó "fiatalos" elemzés...

2014. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az ég világon semmiről. Amire én leginkább használom, az az, hogy lefotózom a puskámat, aztán belerakom a tolltartómba a telefonom és így marha könnyen tudok puskázni a suliban. :D

Szóval semmiről sem maradsz le.

2014. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clairvoyant ***** válasza:
Egyelőre semmiről, tudsz vele telefonálni, meg lehet vele smst írni. Netezni biztosan nem netezel vele úgy, mint egy okosfonnal, de ha nem létszükséglet, akkor igazából ez a tényező mindegy - előbb-utóbb meg úgyis okostelefonod lesz, mert nem gyártanak mást.
2014. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pontosítani szükséges...milyen okosteló?

mert egy alsó, belépőszintű tanulógéppel nem vagy sokkal beljebb, mint a 6303-al..nekem is megvan a régi 6300-ám, működik is, de tarcsiban van.(mint emlék)


viszont a csúcsgép az igen, az élmény...hasít, mint a szél, és mindent tud..mondhatni szop, lop, gombot varr...


van élet az okosteló nélkül is, csak szarabb..

2014. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!