Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok más ikonokat...

Miért nem tudok más ikonokat használni a mobilomon?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei Y530-as készülékem és letöltöttem rá a Cocoppa nevű alkalmazást amivel ikonokat lehet módosítani, de amikor én próbáltam, nem sikerült. A Facebook ikonját akartam egyedire cserélni, és azt írta hogy sikeres, de mégse történt semmi. Több másik ikonnal is próbáltam, de nem reagál. Lehet az a baj, hogy nincs külön menüje a telefonomnak? Valaki tudna segíteni?

2014. okt. 11. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mekkora az intelligencia hányadosod egy egytől tízig terjedő skálán? Elolvastad az alkalmazás leírását? Írja, hogy milyen feltételek mellett teljesül az ígért hatás? Na látod!

Nem írja ergo nem lehet hinni neki. A jobb féle custom launcherekben alapból van olyan funkció, amellyel lecserélheted az alkalmazások ikonjait. Mint írtad "nincs külön menüje a telefonomnak", ebből adódóan úgy érzem megtaláltuk a probléma gyökerét.

2014. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Iconpack letöltése
2014. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!