Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan lefagy a Sony...

Folyamatosan lefagy a Sony Xperia M-telefonom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
talán 2 hónapja elejtettem a mobilt, kiesett az aksi, de azután simán ment nem volt vele semmi baj :) aztán 2hete akartam feltölteni, de nem ment, csak ha egy bizonyos szögbe állítottam be a mobilt. valami lehet hogy elmozdult benne? a másik probléma pedig az, hogy folyton lefagy, de úgy hogy ki kell szednem az aksit mert másképp nem megy.. akartam frissíteni az egész telefont, de ahhoz hozzá kell kötnöm a számítógéphez, de az is lehetetlen mert folyton lefagy... mit csináljak?? mert legszivesebben kidobnáma fa*ba :D de amugy jó telefon volt :/

2014. okt. 11. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e köze az ejtésnek a hibajelenséghez, de az újratelepítésen feleslegesen problémáztok. Nem kell bekapcsolva lennie a telefonnak az frissítéshez/újratelepítéshez. Múltkor segítek valakinek, nem kapcsolt be a telefonja. Majd ott megakadtunk a folyamatban, hogy hát nem tudja bekapcsolni a telefonját, közben egy szóval sem írtam, hogy be kellene. Amint ezt megmagyaráztam, pár perc múlva jó lett a telefon a segítségem által. Ha nem izgatnak az alkalmazások, üzenetek és a névjegyek, akkor nincs gond, mert minden más (képek, zenék stb.) ott lesznek a helyükön.

PC Comapanion + USB kábel + kikapcsolt telefon, ennyi kell egyszerűbb esetben. Minden mást ír a program. Egyébként próbálkozhatsz a gyári beállítások visszaállításával, de egy újratelepítés a legtisztább és legjobb megoldás. Ha új szoftverrel (és másik kábellel) is maradnak a jelenségek, akkor hardveresen károsodott valami, amit ejtés esetén nem hiszem, hogy javítanak garanciában. De próbálkozni mindig lehet.

2014. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!