Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapok okostelefont?

Miért nem kapok okostelefont?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és 2 évvel ezelőtt kaptam egy Samsung galaxy Y-t karácsonyra,de 1 év után be lassult,folyton lefagyott. Most nyáron véletlenül bevittem a tengerbe és bekrepált. Azóta van egy LG ku250-em. Azóta szeretnék egy Samsung Galaxy Ace 4 LTE-t,de szüleim azt mondták hogy még karácsonyra se kapok nemhogy most.
2014. okt. 12. 15:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
Basszus fogod magad és elmész dolgozni, velem is így volt, azóta van egy Samsung galaxy tab 3-am, egy PS3 és egy új gépem. Azért tanácsolom ezt, mert így sokkal jobban fogsz rá vigyázni és megbecsülöd!
2014. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
utolsó, 14 évesen hol a pics.ába dolgozzon?
2014. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
14 éveseknek nincs munka max. ha feketén dolgozol de akkor el is kaphatnak érte
2014. okt. 12. 16:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Most honnan netezel joember?
2014. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Talán a tefonjáról.
2014. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nincs munka? én 22 éves vagyok, és suli mellett nem találok normális munkát, de diákmunkát meg azért nem tudok, mert nem nappalis vagyok...és mivel van tele a környéki apró. árufeltöltő, pénztáros, csomagolómunka soroljam? én simán elmennék egy ilyenre 4 órában, csak hogy valamivel elüssem az időt...meg persze nekem is vannak vágyaim, autó például, új telefon, de nem dobtam sose a szülők nyakába, hogy nekem most 60-70ezeres cucc kell karácsonyra, kaptam egy összeget, februárban névnapomra szintén kaptam egy összeget, ha összejött, akkor vettem belőle ami kell, ha nem, akkor vártam még vele...

amúgy meg szerintem meg is érdemled, ha így bántál azzal a hulladéktelóval :D én eladtam volna valami okosnak 5ezerért, és máris előrébb vagy anyagilag...:D

az meg sose vezet jóra, ha valamit azért rontassz el, hogy aztán megpróbáld kisírni az újat...:D

az a baj az Ace 4-gyel is, hogy megveszed, szinte biztos, hogy 1 év múlva az is elkezd fagyni, mert az alsóközépkategória ilyen...azt is beviszed úszni? :D

2014. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!