Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tabletet vagy okostelefont...

W_Gyuri kérdése:

Tabletet vagy okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Elsődleges szempont, hogy játszhassak is vele, meg tudjak vele netezni, egy kis filmnézés is jöhet. Abban a kellemetlen helyzetben vagyok hogy van egy Galaxy Mini 2 mobilom és egy DPS Dual 7 II tabletem és lassúak a játékokhoz, ezért szeretnék váltani. A Mini 2-őn már a Subway Surfers újabban el se indul:(, régen ment!!! Kérlek írjatok készüléket. Max 30-40 ezer forint a keret.

2014. okt. 11. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nos nekem 150 e Forintos, de hároméves tabletem van, ami ma már csigalassúságú a vadonatúj az LG G3 hoz képest...


arra nagyon ügyelj, hogy inkább egy gépet vegyél, amivel telefonálni is lehet, de nagy a kijelzője.


tehát 7" javasolt...és 3Gb rammal, nagy tárolóval hasítson mint a szél. 2 év múlva már az is döunalom lassú lesz..


tehát inkább egy valamelyiket, de az csúcssebességű legyen.

2014. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Cube T7.
2014. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!