Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tolt a telefonom?...

Miert nem tolt a telefonom? (kerlek olvasd el, hatha tudsz valamit mondani )

Figyelt kérdés
Hali.a problema,hogy kicsit tobb voltot kapott, (6v) a telefonom,egy lumia keszulek.azota nem tolt,semilyen toltovel.az usb biztosan jo,a tolto is.tobbel is megprobaltam.mi lehet a problema?elore is koszi,ha valaki tudna segiteni,elegge elvagyok keseredve

2014. okt. 12. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az aksinak kampec :/ ha nincs benne az aksi és töltőn van a teló akkor bekapcsol ?
2014. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Garancia van meg ra?
2014. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Garancia meg van,garancia papir ninca.nem kiszedheto az akkumlator,de az szerintem jo,mert 78%ota,szepen lassan merul.
2014. okt. 13. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a toltoelektronika serult, szerintem gariztasd, de nem mondd hogy rossz toltore dugtad.
2014. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A bemeneti biztid főtt, leginkább erre tudok innen tippelni.

Gari, és ne szólj a 6voltról.

2014. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Halil.nincs se garancia papirom,se garancia jegyem,igy aztmondtak,imei jegy hianyaban nem tudjak bekuldeni.mit csinaljak?
2014. okt. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!