Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 4 vagy...

Samsung Galaxy Note 4 vagy Nokia Lumia 1520?

Figyelt kérdés
Melyiket lenne érdemes megvennem, és miért? Egy évre tervezek majd a választott készülékkel. Amikre főleg használni fogom: net, facebook, email, zene, remote desktop (teamviwer). Ár nem döntő tényező.
2014. okt. 12. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt valahogy gondoltam a kiválasztott telefonok alapján.
2014. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 .figo. ***** válasza:
0%
egyértelmű note4! a samu supportjával nem érhet fel a nokiáé ...
2014. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Note 4 :)
2014. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ráérsz amíg megjelenik akkor Note 4.
2014. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
#2, mert mi a baj a Nokia supportjával? ... mikor az összes 2012 óta kiadott telefonjuk frissíthető WP8.1-re (a legolcsóbbtól kezdve a flagshipekig). Szóval nem, a Samsung ehhez képest sehol sincs.
2014. okt. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 richz ***** válasza:
1 Évre venni egy csúcskategóriás készüléket? de ezen kívül, nem hiszem, hogy bármelyikkel is melléfognál...
2014. okt. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem lehet melléfogni.
2014. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, egy évre szoktam telefont venni. Mi ezzel a probléma?
2014. okt. 13. 10:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos a saját anyagi helyzetéből indult ki:D Egyébként a Note 4-el jobban jársz.Sokkal erősebb és a felhasználói élmény is jobb.
2014. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem értem, miben jobb az, hogy "erősebb" :D lehet villogni a tesztpontokkal? :D

főleg, hogy azt az óriási erő egy részét majd elviszi a QHD kijelző működtetése...meg a 4K-s videófelvétel, amivel csak az lehet a gond, hogy ugye se a kijelződ, se mondjuk valószínűleg az otthoni tv/monitor sem 4K-s, így csak a szabad helyet pazarolja az ember :D


1 évre én mindenképp az 1520-at venném...jó tudom, az ár nem döntő, de én akkor sem bírnék elmenni amellett, hogy megvenném nem tudom mennyiért, és 1 év múlva el akarom adni, bukok rajta 100ezer Ft-ot. lumia az már kb. beállt abba az árkategóriába, amiből már sokat nem lehet veszíteni 1 év alatt...mondjuk az tény, hogy rendszerileg ha az android nem is stabil, de a wp egy hulladék alkalmazáskínálatban, és ez nem lehúzásként kell érteni, hanem ezek tények, és csak az tudja, aki használja is...

2014. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!