Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb és...

Melyik telefon a jobb és értelmesebb? Samsung Galaxy Note 3 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
mindig is ellene voltam az iphone-oknak, mert teljesen más rendszer fut rajta stb .. szervízes, bármi kisebb baja lesz, és valahogy a Note 3 gyönyörű képekkel, szép nagy jó tudású telefon! viszont az iphone-nal egyáltalán nem vagyok otthon, ezért szívesen meghallgatnám a véleményeteket! egyébként jelenleg most Note 3-am van!

2014. okt. 13. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

az iOS-nél annyi a különbség, hogy sokkal több dolog azonnal kézreáll. alkalmazások ugyanazok, tehát ha pusztán használni veszi az ember, akkor nincs igazi különbség.


csak aztán itt jönnek a vérpistikék, akik azért sírnak, mert nem lehet bt-n fájlt küldeni, meg mer sokkal nehezebb rá tört alkalmazást lopni...hát kinek mi.


a szervizes dolog is azért kétes dolog. lehet, jobban kell rá vigyázni, viszont ha olyan dolog történik, ami garanciába tartozik, kapsz egy újat, Samsungék meg javítják. egy kijelzőbetörésnél meg igazából az sem olcsóbb javítani, mint iPhone-ét.

2014. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ha pusztán használni veszi az ember, akkor nincs igazi különbség"


szerintem meg pont hogy akkor van, az iphone javára

de sok jó funkció csak akkor érhető el ha a többi eszköz is apple, pl. imac, appletv, macbook, ipad

2014. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! igazából nem tudom, milyen iphone tulajdonos lehetnék,így hogy sohasem volt, biztos nagyon más lenne!
2014. okt. 14. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!