Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact vagy...

Sony Xperia Z3 Compact vagy Z2 (kettő) lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Ugye szeretnék nagy képernyőt, de azt is hogy vízálló legyen(ez nekem fontos, kérlek ne firtassátok). Kb ugyanannyi a két készülék, mert előfizetéssel veszem(tudom-tudom, de kevés hűségidővel, meg rendesen át is van nézve az a szerződés). A legjobb ugye hát a nagy Z3 lenne, de az meg plusz ötvenezer(vagy negyven, attól függ melyik telót nézzük). Ha a Z3 Compact mellett döntők, akkor nem fog hiányozni az a plusz 1 giga RAM? Viszont számos dologban meg erősebb lenne a Z3C. Akku, professzor, vízállóság, a kisebb képernyő miatt feltételezem jobb a válaszideje(a képernyőnek), illetve nem hajtja annyira a hardvert. Na meg a játékok 720p-Ben futnak androidon. A kamera kb ugyanolyan jó, bár a Z3C esetében nagyobb az ISO érzékenység, illetve nagyobb a látószög(számomra ez is fontos). Ti hogy döntenétek a helyemben?
2014. okt. 13. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
En a z3c-t valasztanam, újabb, tovabb fogjak támogatni, gyorsabb mivel fele akkora a kijelző felbontása, a processzora meg meg erosebb is. Sokkal jobb az uzemideje is. Tuti nem fog hiányozni az a 3 giga ram a 2 helyett, mivel alacsonyabb a kijelző felbontása is. De mindkettő telefon nagyon jó, én max akkor valasztanam a z2-t, ha kicsinek talalnam a z3c-t.
2014. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy érzem én is amellett fogok dönteni. Ez a kompaktság esetenként számomra még jól is tud jönni :D

gyakran viszont jó lenne az az 5,2 coll, de szerintem megbarátkozok vele. iPhone ról jövök úgy is :D

2014. okt. 13. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!