Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z -men miért...

Benen kérdése:

A Sony Xperia Z -men miért nem tudom az sd kártyára telepíteni a programokat vagy legalább az adatait? Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Pillanatnyilag Android 4.4.4 van rajta 16 belső és 32 külső memóriával

2014. okt. 13. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Rootold ki a telót, aztán akármit pakolhatsz az SDHC-re.

Ha nem akarsz belevágni, akkor beállítások, alkalmazások, és elvileg kéne lennie egy olyan fülnek ami a memória kártyán tárolt alkalmazásokat mutatja. Itt kéne hogy lehessen jobb oldalt bepipálni őket (pipa=SD-n van)

2014. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van már android 4.4.4 sony Xperia z-re?
2014. okt. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen van
2014. okt. 19. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mostmár tudom utánanéztem és frissítettem is. Nagyon jó lett.
2014. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várj! Ne Rootold, mert a SONY úgy védekezik ellene, hogy tönkreteszi a kamerát, abban az esetben ha kinyitod a bootloadert. A bootloader nyitása elengedhetetlen a rootoláshoz. Nagyon pocsék képet fog csinálni. Zajos lesz, meg nem fognak működni kamera appok (AR effect, timeshift burst)
2014. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az #5-re nyomtam egy piros kezet. Támaszd alá hivatalos forrással, különben úgy hülyeség ahogy van. Méghogy a rootoláshoz bootloader nyitás kell... a többiről meg ne is beszéljek.
2014. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a rootoláshoz bootlader nyitás szükséges, szervíz mondta nekem amikor a telefonom vittem, a "kamerás dolog" pedig feltételezem ugyan úgy működik Z esetében, mint Z3-éban. [link]
2014. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 En3rMaX válasza:
Hali Nekem is ez a problémám. Sony Z3 van nekem. Vettem bele 32 gb-os sd kártyát és az úr istennek sem tudom át másolni a telepített játékot vagy programot. Nekem sincs ott, hogy másolás sd kártyára. :/ am 4.4.4 a rendszer rajta. Valaki ha tud segítsen már nekem.
2015. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!