Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-os vagyok. Vettem...

Vodafone-os vagyok. Vettem egy új okostelefont, és akkor feltöltött rá a nő 3000 Ft-ot és 500MB net-et. Most akkor ez ennyi volt, lejárt?

Figyelt kérdés
Mert ez volt kb 1 hónapja. Most kaptam egy sms-t, hogy a perc és internet bónusz felhasználhatósági ideje 3 nap múlva lejár.Töltsd fel egyenleged hogy továbbra is részesülj a tarifád nyújtotta kedvezményekből.Miért csak eddig élt ez a feltöltés és a net?És ha most feltöltök rá valamennyi pénzt akkor továbbra is lesz netem?Vagy ez hogy működik?

2014. okt. 14. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A szerződésben vagy a csomaghoz kapcsolódóan le vannak írva a feltételek. Nem tudod mit vettél??

Amit írsz, abból azt tűnik, minden feltöltés 1 hónapig él.

Ha elhasználtad jó, ha nem elveszett.

Az új feltöltéssel újraindul a dolog...

2014. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-a pénzed csak annyival fogyott ,amennyit letelefonáltál belőle,de az 500 mb az lenullázódik a hó végén,
2014. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a szerződésben az áll, hogy a net 2015 jan. 1-ig felhasználható
2014. okt. 14. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy telefon az ügyfélszolgálatra és megvilágosítanak.
2014. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt a BÓNUSZ felhasználhatóságáról beszél...

Az valami kedvezmény, ugye.

2014. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!