Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen esetben szabhatnak ki...

Ilyen esetben szabhatnak ki előleget online vásárláskor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van már egy előfizetésem, növérem használja és rendszeresen fizeti, de utólag, ezért mindig számlatartozást ír... Én pedig szeretnék egy külön előfizetést, amit én használnék már. Láttam online rendelésnél, hogy előleg is kell, de kiemelt ügyfeleknél eltekintenek tőle. Én aranykártyás vagyok már, tehát elvileg nekem nem kéne fizetnem előleget, ugye? Illetve a másik elfizetésemnél a számlatartozás miatt szabhatnak ki előleget? Értelmes válaszokat kérnék, ha lehetséges.

2014. okt. 14. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kiemelt ügyfeleknek nem kell, az nyilván világos, de ha neked meg esetleg másik előfizetésen van számlatartozásod, akkor természetesen szabhatnak ki.
2014. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 richz ***** válasza:
Ha rendszeresen fizetve van és megvan az aranykártyához szükséges pontszám, akkor nem kell előleg. Én is igy voltam egy mobilnettel, mindig csúsztam 1 hónapot a fizetéssel, azért nem lettem aranykártyás. amikor utolértem magam, akkor megkaptam az aranykártyát, így előleg és 3x havi díj nélkül, csak a kezdőrészlet befizetésével kihozhatok bármit. kb 1 órája kérdeztem meg személyesen.
2014. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már lassan 4. éve vagok előfizetéses (igaz sose én használtam a kártyát), de most mivel már van saját keresetem, ezért szeretnék egy újat magamnak. Számlatartozást mindig írja, hogy van, mivel csak utólag tudja nővérem fizetni, de gond sosem volt még belőle. Hát majd elvileg hívnak adategyeztetés céljából, elmondják, bár nem rendeltem drága telefont, mert a készülékért 18960 Ft-ot kellene fizetnem, de azt az opciót választottam, hogy 0 Ft legyen az előleg.
2014. okt. 15. 07:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kezdőrészlet 0Ft. Már keverem a kettőt. :)
2014. okt. 15. 07:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Amíg számlatartozásom van addig nem is engedélyezik a rendelést... Tehát előleget ez miatt nehezen szabhatnak ki, mert akkor eleve nem is rendelhetek... Érdekes
2014. okt. 17. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!