Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek szerint ajánlott...

Véleményetek szerint ajánlott lenne frissítenem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Xperia L telefonomra jött ki frissítés, csak számítógépről tudom frissíteni, úgyhogy feltételezem az Android egy újabb verzióját kapta meg. Hogyha frissítek milyen dolgokhoz jutok hozzá? Mostmár erre is lesz lehetőségem a kamerába integrálható alkalmazásokat telepíteni? Gyorsaság szempontjából fejlődés lenne-e a frissítés?

Köszönöm!


2014. okt. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A frissítések mindenképp fejlődések, de mivel nem tudjuk miről-mire frissítenéd, így azt se tudjuk megmondani, hogy ez milyen előnyökkel(/hátrányokkal) járna.
2014. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saavedro ***** válasza:

"A frissítések mindenképp fejlődések"


Hmm...vannak ellenpéldák

2014. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vannak, de ez nem az. A kérdező meg olvashatna, ha már a pc companion kiírja, hogy mik az újdonságok. Persze tudom, hogy az nehezére esik, de akkor is.
2014. okt. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tekintve hogy pillanatnyilag Németországban vagyok, nem éppen számítógépközelben, csak a telefonom ajánlotta fel a frissítés lehetőségét.

Köszönöm

2014. okt. 15. 06:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Saavedro, ha valami frissül, azzal fejlődik. Más kérdés, hogy ettől jobb lesz, vagy nem.
2014. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!