Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy frissítsem a play áruházt?

Zsolti1999 kérdése:

Hogy frissítsem a play áruházt?

Figyelt kérdés
A telefonomon nem eredeti android vanvés google play szolgáltatás nincs rajta és nem is lehet letölteni. Attol fog még frissülni? Vagy hogy kell?

2014. okt. 15. 13:24
 1/8 Wadmalac ***** válasza:

Kicsit zavaros, amit írtál, arra tippelek, hogy a "nem eredeti android" alatt valamilyen főzött romot értesz. Elvileg ott, ahonnan az a rom le lett töltve, kellett lennie egy letölthető googleapps csomagnak is, azt is telepíteni kellett volna a rom telepítése után. Ez gondolom kimaradt. Ha megvan, hogy honnan van a rom, ugyanonnan le kell húzni a googleapps csomit is és azt is feltenni a recoveryből.


Ha nincs meg, próbálkozz innen letöltéssel, remélem, találsz olyan verziósat, ami működni fog.

[link]

2014. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ige főzött rom. A play áruház rajta van csak a play szolgáltatások nincs. Attol még fog magátol frissülni a play áruház?
2014. okt. 15. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress gapps-ot (Google Apps), ezt CWM vagy TWRP-ből kell feltenni, utána jó lesz a Play.
2014. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Honnan keressek?
2014. okt. 15. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapfokú Google kereső használat tanfolyam hamarosan indul, jelentkezni nálam 100.000 Ft kezdőrészlet befizetésével, mert ehhez már idegzet kell.

Na majd keresek helyetted, milyen telefon és milyen rom? CM11 4.4.4 vagy más egyéb? Vagy a legegyszerűbb, ha linkeled a romot, ha tudod.

2014. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
Például a fenti linkemben, a downloads pont alatt.
2014. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na már meg csináltam felraktam és jó. :D kössz mindent
2014. okt. 15. 15:16
 8/8 A kérdező kommentje:
A play áruházrol töltöttem le ott ki kellett választani hogy milyen android nekem a 4.0.4 kellett letöltöttem cwm el feltelepítettem és már van play szolgáltatás
2014. okt. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!