Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Két telefon között vacilálok. Samsung galaxy s5 vagy apple iphone 5s. nem tudok dönteni. mindegyik telefon nagyon tetszik, és tudom h nem sok az eltérés árban, és hogy a samsung még többet is tud, de eddig csak androidos készülékem volt, és nagyon vonz h milyen lehet egy másfajta készülék, és persze méretben is kisebb az iphone számomra fontos, hisz lány vagyok. kinek mi a véleménye mind két készülékről? tapasztalatok? a válaszokat előre köszönöm :)

2014. okt. 15. 21:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt jól jegyezd meg! IOS természetes úton nem akad! Ahhoz vagy Jailbreak kell, vagy nagyon friss x.0.0-s rendszer. De önmagától igen kicsi az esélye, hogy akadjon. Az én iPhone 4 em alig akadt JAILBREAK MELLETT simán meg semennyire. Akkor a 4S.....
2014. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!