Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 mini és...

Samsung galaxy S4 mini és galaxy S5 mini között mekkora a méretbeli különbség?

Figyelt kérdés
hány centivel nagyob az s5? vagy nagyobb egyáltalán? köszi
2014. okt. 16. 14:18
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és karácsonyra tervezek veni magamnak egy s5 minit és azt szeretném kérdezi hogy szerintetek megéri? vagy megéri egyáltalán az árát? s5-ot nem szeretnék mert túl drága és nekem nincs rá szükségem 16 vagyok
2014. okt. 16. 14:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Galaxy S4 ?? kb egy arba vannak . de az s4 mini es az s5 mini kozt jobb az s5 mini . szebb kijelzo , ujjlenyomat olvasu , 2 energiatakarekos mod , frissebb szoftver , jobb hardver .....
2014. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi akkor megéri de miért volt ez az elején galaxy s4?? ezt nem értettem miért kérdezed bocsi hát árbeni különbség azér van köztük szerintem
2014. okt. 16. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs . a t mobilnal 110 a galaxy s5 mini es a galaxy s4 is . az emag.hu nal is egy arba van . hol venned a telot ? azert irtam oda , hogy s4 nem e erdekel . jobb ezeknel es egy arba vannak .
2014. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De az LG G2 jobb.
2014. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!