Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne megjavítani a...

Hogyan lehetne megjavítani a telefonomat, mi a teendő ez esetben?

Figyelt kérdés
Volna egy kis gond vele. Nem tudok hívni a telefonon(Orange Nivo-android 4.1.2), vagyis sosincs jel, s ha valakit akarok hívni akkor kiirja hogy nincs halozati kapcsolat. Pedig a SIM- kártyáról beolvasta a neveket, számokat, mégsem tud valahogy kapcsolódni az Orange mobilhálózathoz hálózathoz. Néha-néha sikerül, mikor kiveszem az akkut és megmozgatom a SIM-kártyát, vagy ha a város közt járkálok akkor van 1, max. 2 jel, pedig maximumig kéne legyen, otthon, ahol általánosan 3 jel van, nincs eggy se,de nem a kártyával van a baj, kipróbáltam mással is és ugyanígy történt minden.Nem hinném hogy csak ennyire képes fogni a hálózatokat, hiszen egy új, okostelefon, s méghozzá az Orange cégé a telefon, úgyhogy feltétlenül kellene csatlakozzon a hálózathoz. Veletek történt ilyen? Megkérlek segítsetek, nagyon fontos! Nagyon megköszönném.Vagy ez esetben már szervíz?
2014. okt. 16. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy ilyen sokat írtam, csak így tudom jól kifejezni magam :)
2014. okt. 16. 14:55
 2/3 Tengor ***** válasza:
Hibás a telefon, garanciáztasd le!
2014. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem lehet valamit tenni? Falun lakok, így csak ritkán járok be városba, hogy telefonos űzletbe tudjak menni.
2014. okt. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!