Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fajta fóliát vegyek?...

Milyen fajta fóliát vegyek? Üveg / matt / fényes?

Figyelt kérdés
Xperia M2-re kerestem fóliát. Találtam egy hirdetést, az eladó azt mondta, hogy van "üveg" 2000 Ft-ért, "matt" 800 Ft-ért, "fényes" pedig 500 Ft-ért. A kérdésem az, hogy melyik fólia a legjobb, melyik karcolódik legkevésbé?
2014. okt. 16. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

az üveg a legjobb, tartós és kemény, persze csak akkor ha jó minőséget veszel, mert sok vacak van, szivárványos, homályos meg éles ami elvágja az ujjad

itt találsz jófajta japán fóliát www.xprotector.hu

2014. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
noname gagyit ne vegyél, ami olcsó az olyan is, 500ért nincs jó fólia, azok ilyen indiai reklámszatyorból gyártott szarok, felejtsd el
2014. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Az üveg nem jobb, mint a fólia. Amiben az üveg jobb, az a tapintás. A műanyag fóliáknak másabb a tapintása, mint a telefon kijelzőé, ezért ha fontos az "érzés" akkor inkább üveget vegyél. Ha nem fontos, akkor elég egy jobb minőségű műanyag fólia is. De párszáz forintos fóliát tényleg teljesen felesleges venni.
2014. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az üveg sokkal jobb mint a fólia, szerintem még nem is láttál edzett üveg cuccot azért mondasz ilyen hülyeséget
2014. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:

Láttam már eszett üveget. Egy Otao Lambo van a kijelzőmön.

Ettől függetlenül az üveg fizikai tuljdonságai messze elmaradnak a műanyagétől. Ez nem vélemény, ez fizika.

Az üvegnek jobb a tapintása. Ennyi.

2014. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aty01 válasza:
Elméleti fizikából ötös, a gyakorlat, a tapasztalat viszont mást mutat. Kapott már a nejlon fóliával bevont telefonod erősebb ütést? Nekem igen és az eredmény teljesen más mint az edzett üvegnél ugyanez a behatás. Míg az első esetben jobb esetbe kijelzőcsere, a másodiknál az esetek többségében maximum a kijelzővédő üveg reped be, ami simán eltávolítható. Ha nem hiszed próbáld ki :)
2017. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!