Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5 honapja vettem egy 5s klont...

5 honapja vettem egy 5s klont de utana kaptam a szuleimtol egy eredetit. Mindenki fikazza a clone telokat hogy szar gagyik, en 60. 000-ert kaptam a clonet (jo fajta nekem tetszik) az eredeti meg 256E-ert a t-mobilenal, (tobbi lent) mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
de nem ertem, mondjak hogy szar telo a clone de megis jobban birja nekem a "terhelest" mint az eredeti. (NEM nem keverem ossze h melyik melyik.) A menuje a clonenak at van alakitva iosra total ugyan ugy nez ki,en nem vagyok profi ezekbe de kozelrol sem latni a kulonbseget. Na szoval az lenne a kerdesem hogy nektek a clonerol ill. az eredetirol?
2014. szept. 30. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A Gophone az egyik legjobb ami iphone klónokat csinál, de specifikáció alapján nem ér 60-at.

Van a Jiayu g5/5s ami inkább csak hajaz az iphonera, de nem ugyanúgy néz ki és a kezelőfelület se ios kinézet. Na az már tényleg nem rossz telefon.

Szóval attól mert úgy néz ki mint egy iphone még kaphat normális hardvert és normális androidot, meg összeszerelést csak hát nem ez az általános. Lehet önmagában jó a telefon, de ha már egy nevesebb modell másolata akkor sok jó megítélésre nem számíthat.

2014. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, az csak a te szerencséd, hogy így jártál. legtöbb gond az ilyen klónoknál az összeszerelésnél meg az alkatrészek minőségén szokott kijönni, mivel ellenben egy más kínai telefonnál, ami nem hajaz semmire, ott jobban odafigyelnek arra, hogy azért gyártják, mert szeretnének olcsón használhatót adni, egy klónnál meg csak az a lényeg, hogy minél jobban hasonlítson az eredetire, és annyi.
2014. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zakathol ***** válasza:
Mind a két telefon vásárlásánál át lettetek bszva. Úgy kb 100ezer forinttal húzattátok le magatokat.
2014. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!