Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az az alkalmazás amin...

Melyik az az alkalmazás amin youtuberól számokat választhatunk és azokat később internet nélkül is lehet hallgat, nézni a videót?

Figyelt kérdés
Eddig még csak iPhone készülékeken láttam, nekem is arra kéne, hogy ne kelljen iTunesról megvenni.

2014. okt. 16. 19:30
 1/4 anonim válasza:
youtube és ki másolod az ural cimet majd google>>mp3converter>>bemásol a linket, ês videoban+zenêben is letudod tölteni :)
2014. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ezt ismerem. de amit én keresek az egy alkalmazás, mert iphoneon szeretnék zenét hallgatni, viszont itunesról nem tudom őket megvenni. és másoknál láttam ezt az alkalmazást, és ők is ezért használták.
2014. okt. 16. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
nem az iTube?
2014. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen, koszonom
2014. nov. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!