Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merülhet ennyire a...

Mitől merülhet ennyire a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace telóm mostanában ( főleg mióta újra lett rakva) nagyon gyorsan merül..máskor kibírt 2 napot, mostmár lassan 1et se... viszont, máskor 2óra alatt töltödött fel, mostmár 1óra alatt a maxon van a töltöttségi szint...de hamar le is merül...ja és 1 töltővel 2 telefont is töltök, nem tudom ez számít-e...
2014. okt. 17. 15:39
 1/5 kérdező.. ***** válasza:

Haldoklik az akksi.

Nekem is ace-m van lassan 2 éve, most cseréltem benne akksit egy hete.Ugyanezek a jelenségek voltak nálam is.Neked is akksi csere kellesz.

2014. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan Galaxy Gio-m volt még valamikor (de tök mindegy, 70-80%-ban ugyan az a telefon), de mielőtt lecseréltem, szörnyű állapotban volt az akksi. Mobilnet + böngészés vagy valami játék 15 perc alatt lemerítette a 100%-ra töltött akksit. :-D A 100%-ra töltés pedig megvolt akár 45 perc alatt is, de az is lehet, hogy már 30 perc alatt feltöltődött. Egyébként én is az új akksi vásárlását ajánlom.
2014. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ejj ez a mai fiatalság. Az én időmben még a monokróm kijelzős telefonok korszakában, ha valaki sokat telefonált (mással nem, azzal igencsak ki lehetett használni egy akkumlátort) akkor akár fél évente is akksit kellett cserélni, olyan minőségűek voltak. Emlékszem a Motorola és Siemens akkumlátorok bírták a legrosszabban, a Nokiák a legjobban, másfél évig voltak elég közel a tűrhető üzemidőhöz.
2014. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:

1. vagyok.

Nálam úgy volt hogy feltöltött fél-1 óra alatt és elősször 20-30-40-50 majd 60% nál már kikapcsolt mintha 0% lenne,napról napra rosszabb lett.A másik hogy elkezdett púposodni is az akksi.

2014. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Új aksi kell bele, nekem is ez volt a problémám. De abból is nem a legolcsóbb fajta...
2014. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!