Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia u nem csatlakozik a...

Xperia u nem csatlakozik a géphez?

Figyelt kérdés
windows 7 64 bittes rendsze van a gépen. Amikor rádugom a gépre 1-2 másodpercig keresi a drivert aztán kiirja, hogy az eszközt nem lehet felismerni. Mit csináljak vele hogy csatlakozzon? eddig csatlakozott de most meg nem akar. androidot szeretnék frissíteni de semmi féleképp nem megy.

2014. okt. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
USB hibakeresés legyen bekapcsolva, aztán ha nem megy, szólok, hogy lehet szoftvert frissíteni a telefon kikapcsolt állapotában is, nem kell bekapcsolva a gépre csatlakoztatni. Csak el kell indítani a megfelelő programot (PC Companion vagy Flashtool) előbbinél követni az utasításokat, utóbbinál meg a neten útmutatót és romot keresni.
2014. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kikapcsolt állapotban is próbáltam akkor is amint rádugom irja is hogy nem lehet felismerni
2014. okt. 17. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartsd nyomva a hangerő le gombot csatlakoztatás közben.
2014. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ugy csinálom de akkor se csatlakozik.

flashtol-nál felraktam a fashboot és a mode drivert meg a u drivert de akkor se ismeri fel

2014. okt. 17. 19:29
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig jó volt. miután vissza raktam flashtoollal 2.3.7-re azóta szerintem nem ismeri fel.
2014. okt. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!