Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 40....

Milyen telefont vegyek 40. 000ft-ért?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam már azon is hogy windows phone vagy android legyen,csak az a baj ,hogy csak androidos készülékekkel van tapasztalatom(samsung galaxy mini,Google asus nexus 7)Az lenne a lényeg hogy neakadjon a telefon és normalis wifi-je legyen.

2014. okt. 17. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idovel mindegyik fog akadni, meg a csucskategoria is(mondjuk ott tobb ido kell:)). 40 korul Android Moto E vagy Wp Lumia 520 es marad egy kis penzed is.:)
2014. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami olyan kéne ami jól néz ki pl.4-5colos mobil és nelegyen nagyon vastag se pls mint a nexus 7 amilyen vastag :) tudom hogy ilyen áron ilyen telefon nincs de azért hátha tévedek
2014. okt. 17. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

#1


Hülyeség, ha normálisan használod a telefont (nem kell ehhez nagyon belemenni a rendszer működésébe, csak tényleg legyen egy minimális megértésed) akkor nem fog akadni még egy Moto G sem, hónapokkal a megvásárlás után sem.


Kérdező:


Használt Moto G.

Újonnan ennyiért Moto E lenne csak, ami elég jó telefon, de használtan már kéne hogy legyen 40k-ért Moto G, legrosszabb esetben 45k-ért, ebben az esetben megéri még +5k-t hozzácsapni, mert azért Moto E-hez képest elég nagy a különbség.


Brutálisan jó telefon, amíg nem próbáltad ki addig nem tudod miről beszélek, lehet csak azt hiszed túlzok, ha meg találsz egyet 40k körül akkor pláne.

2014. okt. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Igor Igorovics ***** válasza:
Nem tudom, miért pontoztátok le az előttem szólót, teljesen igaza van neki. Kiegészíteném még az alcatel one touch idol 2s-el, és a lumia 520 is jó választás wp oldalon, bár ott érdemes elgondolkozni a 630/635-ön is
2014. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én pozitivan értékeltem a válaszát
2014. okt. 18. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, nem fogalmaztam teljesen pontosan, az idovel alatt en eveket ertettem, nem honapokat. Tudom, hogy jo valasztassal jo eselyed van hasznalni egy telot akadasmentesen huzamosabb ideig, jomagam is egy Moto G-t hasznalok es 9 honap alatt meg nem lassult, de nem fogok meglepodni ha mondjuk 1.5 - 2 ev utan mar nem ugy fog porogni, mint ujkoraban. A Moto E-t pedig azert ajanlottam, mert en inkabb az uj dolgok vasarlasat reszesitem elonyben es az ujonnan ki is jon a kerdezo keretebol.
2014. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Ha fél év után nem lassult be, akkor 1,5 év után sem fogj.

Gondolj már bele, mégis mitől lassulna be? Ha nem lassul be X hónap alatt, akkor nem is fog, legalábbis ha a szoftver ugyanaz (hisz ha kiadnak egy új szoftvert és az instabil lesz vagy rossz a teljesítménye az más kérdés, de az operációs rendszer ugyanazon verziója nem lesz 1,5 év után hirtelen szar).


"A Moto E-t pedig azert ajanlottam, mert en inkabb az uj dolgok vasarlasat reszesitem elonyben"


Az újabb dolgok általában jobbak, ha ugyanarról az árkategóriáról van szó, de egy egy éves csúcskategóriás készülék egyértelműen jobb, mint egy ma megjelenő alsókategóriás készülék.

Moto G nem csúcskategóriás, Moto E meg nem alsókategóriás, csak szemléltetésképpen írtam így.

Szóval azért, mert a Moto E újabb nem biztos, hogy jobb, és nem is jobb, hisz a Moto E megjelenése napján is 100 dollárról indult, Moto G meg 180-ról, nem egy kategória a kettő.

2014. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vegyél galaxy ace 3mat. szerintem az egy jó választás :)
2014. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!