Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni,ki milyen telefont ajánl.A lényeg,hogy olyan 22 és 27 e ft között legyen használtan.Android rendszerű,kamerájával jó képet lehessen készíteni az se baj,ha van rajta vaku,ne legyen lassú,ne fagyjon le mindig,belső memóriája nagy legyen,hogy ne keljen ezt a rootolást megcsinálni.

Köszönöm a válaszokat.



2014. okt. 14. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem lesz olyan ami jó képet csinál. Maximum tűrhetőt. A vakut el is felejtheted. 1 olyan androidos telefon van amiben vaku van, az is 4 éves modell. Inkább a led segédfényt használnak.
2014. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a doodgee dg 800 elég jó vakuval felszerelt a hátsó kamera 13 megapixel az első 8mp. És ezt valami webshobblol rendeld meg én például az aliexpressről rendeltem
2015. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!