Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-t és az iOS-t...

Az iPhone-t és az iOS-t mennyire lehet testre szabdni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyjából kicsit sem.
2014. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé limitáltak a lehetőségek. Mit szeretnél pl testre szabni?
2014. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
31%
Semennyire.
2014. okt. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet, csak nem olyan nagy mértékben, mint az Androidot. Viszont más előnyei vannak.
2014. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mit lehet rajta változtatni?
2014. okt. 18. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Mégis picit konkrétabbak, mit szeretnél változtatni?


Ha listát írnánk akkor írhatunk pl arrók, hogy ki-be lehet kapcsolni a wifit, vagy éppen lehet csengőhangot változtatni.

2014. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ikonokat nem lehet cserélni.

Azokat lehet rendezgetni meg mappákba rakni.

Háttérképet tudsz beállítani.

A billentyűzetet tudod lecserélni. iOS8-tól.

Tudsz telepíteni több féle böngészőt, email klienst stb appot.

Nem tudsz úgy widgeteket kirakni, mint androidon. Nekem ez nem hiányozna, droidon is alig használok csak kettőt.

A widgetek csak a statusbaron vannak kint és egyelőre jóval kevesebb van, mint droidra.

Vannak még egyéb beállítások, mint az átlátszóság csökkentése, a mozgó ikonok kikapcsolása. Ez valami 3D hatás, de azonnal kikapcsoltam iOS7-en.

Droidnál lehet többféle launchert is feltenni és lehet az ikonokat témák szerint változtatni. Ha van a launcherhez ikon téma. A legtöbbhöz van.

A statusbart is jobban testre lehet szabni és változtatni. Változtatható a kint lévő kapcsoló ikonok száma, sorrendje és, hogy mik legyenek kint. iOS-en ezt így nem lehet, csak azok vannak kint amik adottak, pár dolgot úgy tudom már a 8-asban lehet változtatni. Még nem frissítettem, mert túl bugos.


Nagyjából ennyi.

2014. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!