Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet android telefonon csak...

Vityoka kérdése:

Lehet android telefonon csak recovery-t cserélni flash tool-lal?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 06:39
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Azt még sosem próbáltam, hogy működő rendszer mellett recoveryt cserélek, de elvileg nem lehet akadálya.

A legjópofább az, amikor recoveryből telepíthetsz másik recoveryt zip csomaggal, láttam már ilyet is.

2014. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak olyan megoldást tudok, amikor nyitott bootloader esetén egy másik kernelt teszel fel, amiben már alapból benne van a recovery. Ezt Flashtool-al, illetve recovery-ben is meg lehet tenni.
2014. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
A CWM meg a TWRP például létezik dual recoveryként zip csomagban. Azt akármilyen másik recoveryből lehet telepíteni, következő indításra már felülírta az eredeti recoveryt.
2014. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!