Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon tulajok szoktatok...

Okostelefon tulajok szoktatok könyvet olvasni, vagy csak a telót bújjátok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 07:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam olvasni. Több író műveit is kedvelem, ha végre kiadnak egy könyvüket, akkor egyből megveszem. Nem kell általánosítani, nem mindenki a Facebook-ot bújja a telefonján egész nap. Nekem például nincs is profilom. Viszont az okostelefont hasznos találmánynak tartom. A munkám miatt - mérnök vagyok - jó, hogy az e-mail-ek elolvasásához nem kell pc, illetve bármire rá tudok keresni számítógép nélkül is. A telefonba épített GPS szintén nagyon hasznos, ahogy a különböző utazástervező alkalmazások is.
2014. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Sőt telón szoktam olvasni:p A papìr alapot elsősorban mèret/szállìthatóság, másodsorban ár szempontjából nem preferálom egy ideje.
2014. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Amióta van internet, nem olvasok könyvet egyáltalán, már nem köt le.


Az okostelefon ezen a szokásomon nem változtatott semmit, 90%-ban ugyanúgy zenehallgatásra használom utazás közben, mint amikor még csak butatelefonom volt. Olvasni nem tudok ilyenkor, annyira rázkódik a busz.

2014. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne olvasnék .. napilaptól kezdve mindent :-) .
2014. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A telefonomon jelenleg 13 db könyv van, a tabletemen közel 30. És hagyományos könyveket is olvasok, bár letölteni lényegesen olcsóbb.
2014. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
Eddig az egyetlen app amiért fizettem az a Moon+ Reader Pro. És ki is használom.
2014. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ortin válasza:
Nagyon szeretek olvasni ha egy kedvenc írómnak megjelenik egy új könyve azt azonnal megszoktam venni.
2014. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tabletemen van vagy 18ezer könyv

okostelón tegnap olvastam valamit a wattpadon

PC-n van vagy 3ezer könyv

audible előfizető vagyok

kevés az időm mostanság, ezért csak heti 2-3 rövidebb könyvecskét olvasok


tv-m viszont nincs

2014. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én utálok a telefonomon olvasni. Sokkal jobban preferálom a könyveket, legalábbis így volt, amíg meg nem tudtam, hogy létezik olyan dolog, hogy e-book.
2014. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wadmalac ***** válasza:
Xperia Z-men fent van Asimov, Clarke összes novellája, regénye, mndet kiolvatsam már a telón. Most kezdtem bele Paul Andersonba és Kurt Vonnegutba. :D
2014. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!