Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg rosszak az LG telefonok?

F.S.G. kérdése:

Tényleg rosszak az LG telefonok?

Figyelt kérdés
Nekem LG G2-m van semmi problámám sincs vele már több mint féléves de mindenki azt mondja hogy: "Miért nem inkább Samsungot vagy Sony-t veszel azok sokkal jobbak" meg ilyeneket beszélnek hogy az annyának LG-je van és nagyon szar szerintem egyáltalán nem szarok ti mit gondoltok ??

2014. okt. 18. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem szarok Z LG-k...húgomnak is az van és teljesen meg van vele elégedve...szerintem azért mondják, hogy szar, mert volt idő amikor az LG tényleg nem remekelt...

De ma már nagyon ütős mobilokat gyártanak szóval jól jártál a G2-vel...

2014. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem szar az Lg aki ezt mondja az még sosem látott Lg telefont.
2014. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
80%
A samsung a szar nem az LG.
2014. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Sony és az LG magasan a samsung felett áll. A Sony >-< LG kérdés pusztán az ízléseden múlik. Nekem viszont egy csomó LG cuccom van, hangfalak, TV, másik TV, blu-ray, stb.

De telefonból ezúttal SONY-t veszek, mert most az van soron :D

2014. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!