Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z vagy Galaxy S4?

Sony Xperia Z vagy Galaxy S4?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondom neked, hogy a xperia z ugyan víz ütés álló de viszont hardverilag gyenge.


Ezzel szemben az S4 bitang és nyilvánvalóan jobb de mivel nem víz álló sajna ez hátrány.


Viszont ha gondolod nézz utána az galasy s4 active nak mivel az belsőre olyan mint az s4 +ütés és víz álló az a tuti és árban is 1 szinten vannak.

2014. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már a hulyeséget az Xperia Z kenterbe veri az S4-et. Az S4 már az első héten be fog lassulni mert egy rakás szar. Ráadásul még műanyag is és az Amoled kijelző amitől olyan sokan el vannak ájulva, az IPS ezerszer szebb, jobb.
2014. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aha már megint beszél az aki ért hozzá a sony z közelébe se érhet az s4 nek és nagyon nem lassul be....

De csak egy tesztet kell meg nézni...

2014. okt. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló volt már valaha Sony Z-d és galaxy S4-ed?
2014. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló volt már valaha Sony Z-d vagy galaxy S4-ed?
2014. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát képzeld igen volt lehetőségem ki próbálni egy sonyt mivel előző telóm egy z1 compact volt most jelenleg egy samsung galaxy s5 tulajdonosa vagyok bár jogos s4 em nem volt de volt s3 ami szintén remekelt...


És még annyit hogy félreértés ne essék nem rossz a sony csak azt mondom, hogy a z és a s4 között van különbség méghozzá nem is kicsi és azt állítani, hogy be lassul hát... ez csak ilyen lehúzás.

2014. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt s4-em sajnos, és nekem nagyon nem jött be. Most sony Z-m van, de most akarok váltani Z3ra.
2014. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
S4. Hadveresen jobb. Kamera, nagyobb, stb.
2014. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!