Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok :...

Ákszelpóver kérdése:

Ti melyiket választanátok : Samsung Galaxy Alpha, Samsun Galaxy S5, LG G3, SONY XPERIA Z2, SONY XPERIA Z3?

Figyelt kérdés
Válaszotokat indokoljátok is.

2014. okt. 17. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Xperia Z3 egyértelműen jobb a Z2-nél, szóval egyet már kis is lehet ejteni.


Samsungot soha életembe nem vennék, így azokról nem is írok inkább semmit.


LG G3 korrekt telefon, de a Snapdragon 801-es változatról sok rosszatt olvastam (túlmelegedés, ebből adódóan a kijelző fényerejét sokszor korlátozza a rendszer, stb), ha azt sikerült kijavítaniuk akkor szóba jöhet, egyébként Z3-at választanám, már csak az aksija miatt is, LG G3 meg Galaxy S5 meg többi telefonnak sem rossz az aksija, de a Z3 egy külön kategória.

2014. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mire használnád? Így elég nehéz válaszolni.
2014. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nekem volt galaxym is, Sonym is, de az LG a leg barátságosabb, most az van. az Lg G3-at nem ajánlotta a szakember, ezért g2 a nyerő.

nálam a samu s5, aztán lg3,aztán sony z3...lenne a sorrend.


a sonytt eladtam, mert bár marhajó, nem tudtam megszeretni.

2014. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az Alpha 4,7", a G3 5,5". Mekkora meretu kell? Vagy az mindegy?
2014. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A méret az lényegtelen, a lényeg hogy eszement gyors legyen és a legnagyobb 3D-s játékok is szépen fussanak rajta.
2014. okt. 17. 13:36
 6/16 anonim ***** válasza:

#5


Ezek közül az összesen fog menni az összes játék, azzal sosincs baj.

De pl. Samsungok hajlamosak a menüben néha akadni és belassulni, ami egy ilyen drága telefonnál szerintem elfogadhatatlan.


Galaxy Alpha-t mindenképp elfelejteném a helyedben, már csak az iszonyat kicsit aksija miatt is.


Egyébként ha a gyorsaság a szempont, akkor Nexus 5, ezek közül az összes telefont lekörözi.

2014. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és LG G3 jó választás lenne ?
2014. okt. 17. 14:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, a sima verziónak vannak, vagy legalábbis voltak problémái, ezt nem tudom azóta javították-e.

A Snapdragon 805-ös verzió (aminek LG G3 LTE-A a neve) már biztos jó lenne, a sima verziónál előforduló hibák ott nem fordulnak elő, de még az sem hozza a Nexus 5 sebességét (nem mintha lassú lenne az LG G3, de a Nexus 5 egy más kategória).

2014. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kérdező.. ***** válasza:
Én nexus 5-t vennék.
2014. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
LG G3 LTE-t hol lehet venni ?
2014. okt. 17. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!