Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beex M5 vélemények? Van ebben...

Beex M5 vélemények? Van ebben az árban jobb telefon mint ez?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb mobil ebben az árkategóriában!

Én 1 hónapja vettem meg, semmi panaszom nincs rá, sőt.

Minden fut rajta, akadás mentesen


Sok leírással ellentétben van benne GPS vevő is pl.

De a kamerája interpolarizált 13/5 mx, nem igazából ekkora a felbontása a képeknek (amik egyébként nagyon jó minőségűek).


Egyetlen negatív dolog h. telefonálásnál kicsit halk a hangszórója. De nagyon jó mobil.

Antutu teszten root-olás után 20.500 pontot ért el



Bármi kérdésed van, szívesen válaszolok pm-ben is.

2014. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv!

Nekem két hónapja van meg ez a típus. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Antutu közel 21000 pont. 3D-s játék gond és akadás nélkül fut. Eddig még nem sikerült befagyasztanom. Az akksija annyit bir mint egy s4-esé. A kijelző nagyon szép. A kamerája aránylag jó. A net nagyon gyorsan fut rajt mind wifin mind mobil neten. Nekem nagyon bejött ez a telefon eddig és nem cserélném le a hasonló tudásu drága vetélytársaira. Egyetlen hátránya a gyengébb minőségü videó. És igen offline kezeli a navit ugyhogy van bent gps.

2014. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!