Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb telefonoknál...

Melyik jobb telefonoknál android vagy Windows?

Figyelt kérdés

Úgy 30-50ezer forint között gondolkozom telefonon és nem tudom melyik jobb. Ha tudtok jó telefont ebben az árkategóriában jó telefont légyszíves írjátok le.

+Windowsos telefon drágább, olcsóbb vagy hasonló e az alkalmazások ára?



2014. okt. 16. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

hát 30-50között nem érdemes droidod venni, azt csak felsőkategóriásból

ink windows

Nokila lumia 520 530 620

2014. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Androidnál is vannak már ilyen kategóriában sinám jó telefonok.

Pl huawei vagy xiaomi

Sokkal több program van rá. Sajnos a win még mindig iszonyatosan le van maradva a programok terén. Az hagyján, hogy kevés van rá, de nagyon sok a gagyi még azok között is.

Mi most váltottunk megint androidra és kb egy megváltás a win után.


Maga a rendszer egyébként jó, de az app kínálat katasztrofális még mindig.

2014. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

én androidról váltottam wp-re és amit az alkalmazáshiányról mondanak droidokhoz képest, eléggé kétélű kifejezés


hisz az androidos playes alkalmazások 80%-a nettó szemét

a wp-nél is található mihaszna alkalmazás de amiket én használtam droidon azokat megtaláltam a piactéren is

vagy más néven de ugyanazt tudja

és még sosem fizettem alkalmazásért :D

2014. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval inkább Nokia. Még lenne egy kérdésem. A lumia mennyire masszív? Ha többször leejtem ugye nem törik szét?
2014. okt. 17. 07:01
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

ha már leejtésben gondolkodsz, akkor baj van.


egyébként csak androidost vegyél..a telók nyolcvan százaléka android alatt fut.

mindig azt kell venni, amit a többség. annyi hülye ember nem lehet.

2014. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem arról van szó hogy hülye a többség..hanem h igénytelen :D

én pl nem tudom elviselni ha bebe akadozik a kép miközben lapozok vagy lefagy vagy ujraindul..az emberek többsége tényleg elvan ezekkel együtt is..de nekem ez válóok volt az androidtól :D

stabil megbízható készülékpárti vagyok nem lumiapárti

2014. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A winnél is kb az appok 80%-a egy rakás nulla. Ha meg még hozzá vesszük, hogy kevés is az app, meg magának a wp-nek a támogatottsága is eléggé rossz, akkor egyértelmű, hogy android.


Nézz szét a neten. Szinte sehol nem látni olyat, hogy Android, iOS és wp verzió. Vagyis a támogatottsága még mindig erősen a nullához konvergál.


A kérdés, hogy mire akarod használni a telefont? Lehet szépítgetni, de a wp még mindig nagy hátrányban van a támogatottság terén.


Azért 50 alá ne nagyon menj.

2014. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"én pl nem tudom elviselni ha bebe akadozik a kép miközben lapozok vagy lefagy vagy ujraindul..az emberek többsége tényleg elvan ezekkel együtt is..de nekem ez válóok volt az androidtól :D "


Te milyen ótvar gagyit használtál?? Kb 2 éve már nem jellemző, hogy a droid fagyna meg újraindulgatna. Középkategóriában, jelenleg meg már az alsó középben sem.

És légy erős a wp is megakad sőt az iOS is. Nem kell szépítgetni itt a wp-t. Majd ha meg lesz az a támogatottsága, mint az iOS-nek és a droidnak, akkor komoly ellenfél lesz. Addig sajnos nagyon le lesz maradva.

2014. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sony z1 compakt, samu s3, s4 mini, ezeket használtam..megelőtte voltak htc, zte de azok még gyerekcipőben jártak akkor

de az összes akadt a wp-im viszont még nem

a támogatottság viszont amit említettél

mondj egy olyan androidos platformra dolgozó telefongyártót amelyiknek van 5 év támogatottsága ugy mint a mostani wp-knek...

2014. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de igazából hagyjuk inkább mert nagyon látszik hogy távolról sem láttál még wp-t...
2014. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!