Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Noname meg ilyen kinai telefon...

Noname meg ilyen kinai telefonokat meg lehet javitani?

Figyelt kérdés
Akai Glory L1 telefonom behalt és arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehet rá új rendszert rakni? Azt mondták a telefonosok hogy nem lehet javitani mert ócska, lehet hogy az de szerintem azt kizárt dolognak tartom hogy ne lehetne javitani. Na most az a baja hogy nem akar 'betölteni' a telefon. bekapcsolom a telot beadja az androidot es lőttek neki,nem csinál utána semmit. HOGY LEHET MEGCSINáLNI???

2014. okt. 21. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mit jelent a behalt rendszer a te értelmezésedben. De a fiamnak is kínai telefonja van. Ő valami extra programot telepített rá, ami jelszóval védte a képernyőt. Elfelejtette a jelszó. Innentől kezdve nem bírta használni a telót. Factory reset megoldotta. Feleségemnek meg egyszerűen leállt és akku ki-be rakása egyéb trükkel sem volt hajlandó elindulni. Betöltéskor kifagyott. Utólag kiderült, hogy olyan programokat telepített ami betöltéskor a memóriába ült és a memória kevés lett, így nem indult el a telefon. Factory reset után jó lett.

FACTORY RESET

Ezt kikapcsolt állapotában a készülék bekapcsológomb és Hangerő - gomb folyamatos nyomva tartása mellet a Factory mode előhívható. Ha kínai feliratokat látsz, akkor felülről az 5. menüpontra (e MMC) kell navigálni a Hangerő - gomb segítségével ezt követően a bekapcsológomb egyszeri megnyomásával a készülék reset-eli magát és vissza áll a gyári állapotára.

Van amelyiknél már angol, ott egyszerűbb reseteltetni.

Próbáld meg. Viszont az elmentet játékokat, telepített szoftvereket, beállításokat elveszted a reseteléskor.

2014. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg ezt a srácot. Kínai telókat javít. [link]
2014. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok itt egy videó ennek a típusnak a factory resetjéről, ha jól látom ez angol menüs. Ha nem sikerül próbálj az előbb ajánlott emberrel felvenni a kapcsolatot. De érdemes vele ott az üzenetekben érdeklődni. De nem bonyolult dolog szerintem egyedül is meg tudod csinálni. Sok sikert.
2014. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a videó linkjét elfelejtettem betenni.


https://www.youtube.com/watch?v=Hd_vVcge2u0

2014. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, szintén Akai telefonnal. A Tescoban vette. Aztán volt vele valami gond, visszavitte, garanciában megcsinálták. Szóval lehet javítani.
2014. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
factory resettel sem jó :(
2014. okt. 22. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálj beszélni azzal akit ajánlottam, de ha te keresel google-n akkor te is találhatsz. Lehet javítani. Talán csak, ha hardveres gond van, akkor lehet problémásabb az alkatrész ellátás miatt. Nekem Bluepanther defiantom van, 1,5 éves még csak ki sem fagyott egyszer sem. Pedig a 3,5 éves kislányom is nyúzza. Már vagy 10x elejtette, hullottak a cuccok belőle 3-4 felé. Csoda, hogy egyben van még. Egy biztos szolgáltatótól soha többet nem veszek telefont és nem is ajánlom senkinek. Csak függetlent!
2014. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!